Školenie Cochemská prax s Dr. Jürgenom Rudolphom

" To sa nehanbíte hodiť mi Vaše dieťa na sudcovský stôl, ako kus mäsa o ktorom mám rozhodnúť? Ja Vaše dieťa nepoznám, nikdy mi na ňom nebude záležať tak ako Vám a mám o ňom rozhodovať? "

Jűrgen Rudolph, nemecký emeritný sudca

Dvojdňové odborné školenie riešenia rodičovských sporov o deti na princípoch Cochemskej praxe

 

Lektor:  Dr. Jürgen Rudolph

Termín: 15.-16. apríla 2024

Miesto: Hotel APOLLO, Dulovo nám. 1, Bratislava-Ružinov

 

Cochemská prax je systém spolupráce odborníkov, ktorí sú zainteresovaní do riešenia rodičovských sporov, s cieľom pomôcť rodičom opätovne prevziať zodpovednosť za dieťa a priviesť ich aspoň k minimálnej úrovni spolupráce. Jej zakladateľ Dr. Jürgen Rudolph už niekoľkokrát Slovensko navštívil, vysvetlil základné princípy Cochemskej praxe a ozrejmil, ako napĺňajú záujem dieťaťa.

Dr. Rudolph k nám príde opäť v apríli, aby nás dva dní učil, ako v Cocheme s rodičmi pracovali. Okrem prednášky a príkladov z praxe nám predvedie praktickú ukážku s vysvetlením činnosti každej profesie. Dozvieme sa, prečo v Cocheme používali práve tento typ interdisciplinárnej spolupráce a akú úlohu v nej každá profesia má. Rozsiahly priestor bude poskytnutý otázkam poslucháčov, aby sa každý dozvedel práve to, čo o Cochemskej praxi a o spolupráci profesií potrebuje vedieť.

 

JurgenRudolph2

 

Cieľová skupina:
Školenie je určené pre všetky profesie zapojené do riešenia rodičovských sporov formou hľadania najlepšieho záujmu dieťaťa – sudcovia, vyšší súdni úradníci, zákonodarcovia, tvorcovia politík a predpisov, mediátori, znalci, zamestnanci CDR a akreditovaných subjektov, sociálni pracovníci, špeciálni pedagógovia, kolízni opatrovníci, zástupcovia akademickej obce.

Program školenia:
Program školenia môžete získať kliknutím sem
.

Rokovací jazyk:
Školenie bude prebiehať v nemeckom jazyku – počas celého školenia bude zabezpečené simultánne tlmočenie z/do slovenského jazyka.

Cena školenia:
Cena školenia je stanovená na 350,- Eur (nie sme platcami DPH). Cena platí pre účasť počas oboch dní, nie je možné prihlásiť sa len na jeden deň.
V cene je zahrnutý odborný program, prenájom priestorov, simultánne tlmočenie, písacie potreby, občerstvenie a obed formou bufetových stolov.
V cene nie je zahrnuté ubytovanie, parkovanie účastníkov.

Výstup zo vzdelávania:
Každý účastník školenia obdrží po skončení školenia osvedčenie o absolvovaní.

Termín na prihlasovanie:
Najneskôr do 31.3.2024 – počet účastníkov je limitovaný na 70 osôb – o účasti na školení bude rozhodovať dátum úhrady účastníckeho poplatku.

Prihlasovanie:
Prihlasovať sa môžete elektronicky, sem kliknite pre otvorenie formulára
Po odoslaní prihlášky dostane každý účastník od organizátora potvrdenie o jej prijatí s výzvou na úhradu účastníckeho poplatku bankovým prevodom.

Organizátor:
COCHEMSKÁ PRAX.sk, o.z.
Miroslava Kristínová Wieckowska (organizácia, komunikácia, informácie, úhrady) e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. tel. 0905 217 068